Dlaczego warto kupić u nas?

O jakości naszej trawy

Dokładamy wszelkich starań, by trawa zakupiona przez Państwa za naszym pośrednictwem była jak najwyższej jakości.

Wysoki standard jaki daje „Świat Trawy” z okolic Poznania wynika z bogatego doświadczenia i tego, że mamy niezwykłą dbałość o szczegóły już od samego początku całego procesu produkcji trawy w rolkach – od wysiewu do efektu końcowego, jakim jest trawa z rolki gotowa do założenia trawnika.

O to, by za rozsądną cenę otrzymali Państwo trawę w rolkach nieodbiegającą pod żadnym względem światowym standardom dbają wyłącznie wykwalifikowani pracownicy – ogrodnicy z dużą praktyką i doświadczeniem w uprawie roślin zielonych, zwłaszcza traw. Żaden trawnik nie ma przed nimi tajemnic.

Do uzyskania zamierzonego efektu w postaci gęstego świeżego trawnika bez chwastów używamy unikalnej technologii i wyłącznie wyselekcjonowanych nasion traw najwyższej jakości. Zdając sobie sprawę z tego, że trawa trawie nierówna, proponujemy Państwu trawy PREMIUM - trawę użytkową, trawę sportową, czy wreszcie trawę krajobrazową zależnie od rodzaju jej przeznaczenia.

Nieustannie staramy się poszerzać naszą wiedzę na temat traw i najefektywniejszego sposobu ich upraw. Wszystko to, po to, by nasi Klienci otrzymywali od nas nie tylko trawę rolowaną, ale także swego rodzaju kompleksową „instrukcję jej obsługi” – instruktaż, co należy robić, aby jak najdłużej cieszyć się pięknem zakupionej u nas trawy z rolki.

Aby osiągnąć zamierzony efekt w postaci pachnącego trawnika o soczystym świeżym zielonym kolorze od wiosny do późnej jesieni i z powodzeniem go używać (dotyczy to w szczególności trawy sportowej i użytkowej), konieczne jest przestrzeganie zaleceń naszych ekspertów, które otrzymają Państwo przy zakupie nieodpłatnie.

O firmie

Dysponujemy kilkoma punktami produkcji w różnych ośrodkach. Nasze mieszanki nasion są dostosowane do określonego rodzaju gleby w poszczególnych miejscach. To oznacza dla Państwa jakość pierwszej klasy od producenta. Kosimy nasz trawnik 70 do 80 razy w ciągu roku i starannie oczyszczamy ze ściętej trawy. Tylko w ten sposób możemy być pewni, że darń będzie gęsta i silnie się ukorzeni. Niechcianemu splątywaniu zapobiegamy poprzez regularne czesanie powierzchni hodowlanych. Dbamy o dobre nawożenie i regularne nawadnianie, celem optymalnego wzrostu i zapewnieniu najwyższej jakości trawy. Jako doświadczeni ogrodnicy żyjemy i pracujemy z naturą. Wytwarzamy prodykty o kontrolowanej świeżości i jakości. Dzięki naszemu doświadczeniu w wysiewie, produkcji i pielęgnacji trawy nasze trawniki są najwyższej jakości. Chcielibyśmy doradzić Państwu życzliwie i kompetentnie już od samego początku, abyście mogli Państwo długo cieszyć się nowym trawnikiem.  

Adres

PRODUCENT TRAWY W ROLKACH
"ŚWIAT TRAWY"
ul. Główna 24
62-580 Grodziec

Odbiór trawy pod adresem:
Ul. Parkowa 5F, 62-580 Grodziec

Dane kontaktowe

biuro@swiat-trawy.pl
632 436 960
601 888 188